Rrjet Mayan Hammock

Shitet nga: Ernest 20 Maj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fier
Mayan Hammock Eshte Rjet nga te gjitha koloret e ideuar nga populli maya per clodhje, fjetie , pushim ne natyre , kamping pran detit, pyje, ambjente shtepie, vila, etj. E lehte ne perdorim dhe pesh per tu transpotuar ngado. E afte te mbaj pesh deri ne 500 kilogram. E vertet kjo , deri ne 500 kg. Eshte produkt artizanal , e prure nga Meksika individualisht. Disponoj Vetem 7 cope te tilla. Po mar dhe porosi per tjua sjell dhe ne sasi te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim