Pomp lavazho dhe skela

Shitet nga: zamir 20 Tet 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
skela alumini 12 metro e lart me rrota levizese dhe me kriko e ardhur nga italia

cmimi per pompen eshte 850 lek shqiptare

per skelen 1000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim