Moto saldatrice -98

Shitet nga: Ervin 02 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
moto saldatrice perdoret dhe si gjenerator tipi i prodhimit miller eshte ne gjendej shum te mir ka ber pak ore pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim