Makine tatuazhi

Shitet nga: mandi 29 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Fier
Shitet nje makin tatoo ne gjendje te mir makina ardhur nga anglia dhe esht 9.1 hap + 3 koka metalike + 8 maja per gjilperen makina esht ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim