Kangjella alumini

Shitet nga: erjon 15 Krr 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
kangjella a lumini te te gjitha llojeve dhe mizurave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim