Dy robot auto pilot

Shitet nga: Meno Pl 03 Qer 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
POWER: 117V/60Hz
LAMP: OSRAM HTI 152 discharge lamp
Color Temperature: 5000°K
Socket: GY9.5 (single ended)
Manufacturer’s Rated Lamp Life: 2000 Hours
COLORS: 9 Dichroic colors plus white
GOBOS: 7 interchangeable, rotating gobos + open
(4 extra gobos included)
Gobo diameter: 26.9mm
Gobo image diameter: 22mm
SHUTTER: Shutter for blackout
STROBE: 1~7 F.P.S.
HEAD MOVEMENT: Pan 370º, Tilt 265º
BEAM ANGLE: 13º
CONTROL: DMX512, 6 Channels plus 2 for Hi Res. Pan and Tilt
Stand-Alone Automatic mode and Master/Slave operation.
WEIGHT: 28 lbs


POWER: 117V/60Hz
LAMP: OSRAM HTI llambë 152 shkarkimit
Color Temperatura: 5000 ° K
Socket: GY9.5 (vetëm përfundoi)
Prodhuesit të Vlerësurat llambë Life: 2000 orë
COLORS: 9 ngjyra Dichroic plus bardhë
GOBOS: 7 këmbyeshëm, gobos rradhës + hapura
(4 gobos ekstra të përfshira)
Diametër Gobo: 26.9mm
Diametër image Gobo: 22mm
Qepen: Shutter për ndërprerje
Strobe: 1 ~ 7 F.P.S.
KRYETARI LËVIZJA: Pan 370 º, shpejtësinë 265 º
BEAM Kënd: 13 º
KONTROLLI: DMX512, 6 Kanalet plus 2 për Hi Res. Pan dhe Tilt
Stand-Alone mënyrën automatik dhe funksionimin Master / Slave.
PESHA: 28 £
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim