Cigare Elektronike modeli Ego te karikueshme me ..

Shitet nga: E-cigarette Shop 21 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   17 000 LEK

Komuna: Fier
Cigare Elektronike modeli Ego, te karikushme me nje fish USB ose me karikues.Cigarja perdoret shume thjeshte ajo vjen bashke me baterin,vajin(atomizer) fishin e USB dhe karikuesin.Bateria karikohet rreth 2-3 ore dhe zgjat sa per 60 cigare normale. Cigaret jane shume praktike pasi fiken dhe ndizen ne cdo moment,kane nje %shume te vogel te nikotines,nuk vijne ere(si normalet),nuk japin efekte anesore dhe me rendesishmja mund ti perdoresh edhe ne vendet e mbyllura. Disponojme ngjyren e Bardhe te Zeze,Blu dhe Silver. PS: Cigaret vijne vetem nga Amerika dhe Anglia,pasi jane kontrolluar dhe testuar nga 2 bashkepuntoret tane,me nje cmim konkurues per tregun Shqiptar. SHENIM:Nuk rekomandohen per femijet dhe grate shtatezena. Per me shume info Cel.0674099278.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim