Syze Cartier

Shitet nga: beni 02 Gsh 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten syze Cartier orgjinale te ardhura nga Franca jan ne gjendje jasht zakonisht te mir shum pak te perdorura nuk kan as nje gervishje.Jan shum te rralla dhe te shtrenjtat

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim