Lojera Fati

Shitet nga: Lojera Fati Sot 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Shiten 4 Kompjutera qe jan ne gjendje pune per Lojera Fati . Gjithsej eshte 1 Pc i Math dhe 3 te vegjel . Kompjuterat jan direkt per gjendje pune pothuajse te rinj . Me kaseta origjinale RUSE JESHILE . Shiten per arsye mos perdorimi . Çmimi 2500 Lek kush i mer te gjith kurse me veç e veç flasim perseri . Kompjuteri i math eshte me çip qe mban 60% te lojes .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim