Pushk deti

Shitet nga: redi 01 Sht 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten 2 pushk deti ne gjendie te mir 60 euro copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim