Biciklete per fitnes

Shitet nga: Meti 03 Jan 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes bicikleten per fitnes PROTEUS.
Bicikleta eshte e perdorur por ne gjendje pune.
Punon me bateri,dhe ka nje ekran elektronik qe
tregon distancen e pershkuar,rrahjet e zemres,kalorite e harxhuara etj. Ne panel rregullohet edhe veshtiresia e pedalimit,duke afruar ose larguar magnetet qe perbejne sistemin levizes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim