biciklete ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Donald Resuli 21 Nën 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 LEK

Komuna: Fier
: Biçikleta
bicikleta nuk ka shume qe eshte sjelle nga italia .sistemin e marshave e ka shimano® ..ka trupe ciklisti .trupi eshte shume i lehte diku te 6-7 kile .esht 28 .shume e bukur sic eshihni dhe ne foto .e shes per arsye mosperdorimi ..te interesuarit te kontaktoin ne 0665523014 ..cmimi 13000 leke pak i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim