Biciklete Peugeot origjinale!

Shitet nga: armand 30 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire,si teknike ashtu dhe pamore!Tubat jane te forte,po ashtu dhe boja eshte shume rezistente!10 marshe,gomat 700C.
Cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim