Biciklete

Shitet nga: ceku 22 Qer 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Fier
: Biçikleta
Bicikleta esht e ardhur nga italia shum e mbajtur dhe pa asnje difekt. model 28.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim