Bicikleta

Shitet nga: Zoon Bicylce ♥ 31 Gsh 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 LEK

Komuna: Fier
: Biçikleta
Shitet biciklate "Zoon" ..Biciklet shume e pershtatur per rruge te gjata dhe rruge te demtuara ....Bicikleta ka goma & Kopertona te sapo nderruar ....Sistemi i frenimit i ndjeshem ne frenim..Disqet te 2-Dopjo ..Koron perpara 48 Dhembeza! Ambortizator Perpara &mbrapa , Trupi Bosch ,Prapafango sportive me gradim mbrapa ,,Kilometrazh,,,Brire sportiv,,Marsha me gradim shum te sakta .Koron 6 marzha e perkryer..Pedale alumini ,,,! Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyer !
Bicikleta shitet 220 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim