Bicikleta origjinale shimano dhe pjese origjinale

Shitet nga: eri 01 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Fier
: Biçikleta
Shiten pjese origjinale shimano tourney:
1- cift marshash controllues me funksion te 2-fishte rrites dhe zbrites bashkengjitur dhe frenat origjinale shimano Tourney.
2- kamanjol i perparem origjinal shimano Tourney.
3- kamanjol i pasem origjinal shimano Tourney
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim