Biciklet MTB Wheeler

Shitet nga: Meti 14 Tet 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fier
: Biçikleta
Shitet bicikleta mountainbike Wheeler. E pajisur komplet me xt dhe lx,disqet jane Mavic,gomat Schwalbe,timoni Richey.Bicikleta eshte e lehte 12.5kg.Per me teper mund te telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim