pit bull terrier amerikan

Shitet nga: arjon 05 Dhj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pit bull mashkull i kryqezuar me terrier amerikan ,shum i fuqishem . Esht 1 vjec me te gjitha vaksinat e bera dhe e shoqeruar me gjith dokumentacionin perkates. cmimi 250 euro . cmimi shum pak i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim