SUPER PITBULLA

Shitet nga: Flori 21 Gsh 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 LEK

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
kelyshat kane lindur ne daten 4 korrik, jane pothuaj 50 ditesh, vaksinat e para te bera dhe pastrimi per parazite te brendshem i kryer, super okazion, i shes sepse nuk i mbaj dot se jam i larguar. dy kelyshat ne foto jane ne shitje, t dyja femra. faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim