Rottweiler prince

Shitet nga: bosi 26 Qer 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Rotvajler prince 3kulisha 45ditesh 2femra 1mashkull rrace e paster dhe prinderit jan ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim