Qen Pastor Gjerman

Shitet nga: Genti 04 Krr 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pastor race e paster gjermane.i mbajyur ne kushte shume te mira me vaksinat perkatese.qeni eshte 16 muajsh dhe shume i fuqishem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim