bokse per dasma profesionale

Shitet nga: doni 14 Qer 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 600 EUR

Komuna: Fier
shes 2 bokse nga 500 wat secili
2 wofera 500 w njeri.. I kam ven dhe soprano jbl 150w.
bokset kane performance te larte dhe goditje.
me cdo lloj prove
bokset jane perdorur shum pak se kam kollona jbl dhe me ata vete neper dasma.
keto bokse nuk i perdor me shum rralle prandaj i shes.

cmimi 1250 euro
.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim