Qyp

Shitet nga: romi 16 Krr 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Fier
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
esht i ri ne gjendje te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim