Boxe per DJ

Shitet nga: ervin 09 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 LEK

Komuna: Fier
Instrumente : Të tjera
shiten 4 boxe 2 te amplifikuar 12 INCH 350wat beringer dhe 2 te tjere 15 inch 450wat JBL 1 amplifikator yamaha 1500wat 2 kanalsh mixer rythmix...CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim