Tekst kenge nga kantautori K.Zizo

Shitet nga: MUSIC 10 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Tekst kenge nga kantautori K.ZIZO. Teksti ben fjale per paragjykimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim