MIXER Mc CRYPT

Shitet nga: rei 03 Tet 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
shitet mixer mc crypt ne gjendje shum te mir i perdorur vetem nje her e shes per arsyeje mosperdorimi ,mikseri ka 5 kane +2 kanale per mikrofona, esht i integruar me kart zeri ,me dy dalje masterash canon dhe rca ,ka dhe nje krosover te integruar per subwoofer .per me teper info kontakt nr cel ose email .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim