Dy bokse jb nga 500 vat 1000 vat dy jamaga vufer..

Shitet nga: mustafa 08 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Kush interesoet per vegla muzikore te. Kontaktoj ne tel numer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim