3 Klarineta

Shitet nga: enver 07 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shiten 2 klarineta gjysem-boema dhe nji sibemol ne gjendie te mir pune cmimi i arsyshem kush inderesohet kontaktoni ne numrin 0695594622
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim