Punim me gdhendie artizanale

Shitet nga: nesti 06 Qer 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fier
Punim artizanal reliv me dru ahu. Eshte vertet unike Dhe ngjyrat qe shihni jane natyrale. Permasat 36cm x 50cm . Mund te blihet per 400euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim