Punim artistik me gedhendie ne gur natyral.

Shitet nga: nesti 05 Qer 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Punime unike ne gure natural me gedhendie me menyre artizanale. Punet Jane 150 euro secila. Marrim Dhe porosi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim