Syze

Shitet nga: beni 03 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten syze Cartier orgjinale te ardhura nga Franca jan ne gjendje jasht zakonisht te mir shum pak te perdorura se kam as nje gervishje.Jan shum te rralla si syze te mira dhe te shtrenjta. ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim