Ore Casio G-Shock

Shitet nga: Kleant 10 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për meshkuj
Ore CASIO G-SHOCK ngjyre e zeze dhe floriri ..kundra ujit deri ne 50 metra thellesi...iuminator ..alarm..rripa gome .. e blere ne gjermani ..reyistente ngaj goditjeve dhe nuk gerrvishet si dhe opsione te tjera... (Perdoret edhe nga personazhe te famshem si EMINEM)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim