OKAZION!!! Ore origjinale FOSSIL per Femra

Shitet nga: F2 29 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për femra
Shitet ore origjinale FOSSIL per femra. Eshte nje ore teper e bukur dhe eshte blere me nje vlere 175 euro ne itali. Eshte perdor shume pak ndaj dhe e shes per arsye mosperdorimi. Eshte nje ore perfekte per dhurate. Shitet me cmim OKAZION! Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim