Oxhak dhe psistaria

Shitet nga: bexhet mustafaj 17 Maj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Oxhak me furre, dhe psistaria.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim