Kisha me permasa te vogla

Shitet nga: Vasil 21 Nën 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Antikë dhe Art
Shiten kisha te vogla te punuara me beton per zbukurime te pergjithshme.cmimi eshte me marreveshje...ju lutemi telefonata serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim