Pompe suvatimi

Shitet nga: Alban 05 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pompe suvatimi marka pulszmister me nje piston ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe teknike.pompa ka kryer vetem nje sip pune prej 600 m2, ka edhe tubon e materialit 40 metra se bashku me tubon e ajrit dhe pistoleten pothuajse akull te reja.cmimi 5000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim