NIVEL ME LAZER

Shitet nga: JULI 06 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
SHESE NIVEL ME RREZE LAZER.NIVELI SHERBEN PER NIVELIMIN E TAVANEVE TE VARUR,GIPSART,PLLAKAT,MERMER DHE PER ARMATURAT E BETONIT.OSE NDERROHET ME NJE IPHON 4 OSE ME NDONJE TEL TJETER.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim