Mulli mistri

Shitet nga: bexhet 20 Jan 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fier
Shitet mulli misri I ardhur nga italia ne gjendje pune bluan misrin dhe kokerr dhe me gjith kalli me korent monofaz cmimi 350 euro .cel 0694008853
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim