Makina qepse profesionale

Shitet nga: bexhet 19 Krr 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shiten makina qepse profesionale shiten per mbyllje aktiviteti vijne nga italia jan mar nga nji firem e mbyllur makinat jam per cdo lloj qepje ka dhe makina qe presin modelet ne menyr elektronike jan ne gjendje pothuajse te reja makinat kan dhe pjes kembimi te tyre ... cel 0694008853 0692108853 per cdo info pyesni ne tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim