MAKINERI PER LUICIDIMIN E BETONIT DHE MERMERIT

Shitet nga: Antonin 02 Dhj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Fier
MAKINERI PER GERRYERJEN E BETONIT QE E NXJERR SI MERMER .
MAKINERIA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE POTHUAJSE E RE
ÇMIMI 1 MILION LEKE TE VJETRA I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim