Aparat saldimi telwin 250 tre fazor bashke 2 bom..

Shitet nga: emiljano 07 Nën 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Fier
matrapik..trapano,aparat argoni telwin250amper trefazor. aparat saldimi 160 kinezkompresor metabo 25 dhe disa vegla te tjera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim