Sony ericsson w810i

Shitet nga: Alesjo 13 Qer 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Fier
Shes Sony Ericsson W810i i mbajtur dhe gjithashtu ju jap edhe 2 bateri edhe kartmemorja 512 mg .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim