Samsung Galaxy S3 16gb ^ROOTED^

Shitet nga: 2play4fun007 22 Nën 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Fier
S3 i bardhe 16gb

Blere i ri ne Holland para 7muajsh.

Ekran ; 4.8 inch Super Amoled (~306 ppi pixel density) pa asnje gërvishtje

Kamera 8mp/1.9mp

OS : 4.3 Jelly Bean

Procesor : Quad Core

Ram : 1gb

I perdorur,,,,shoqerohet me cover gome,cover liber dhe nje cover alumini gold.

I eshte bere : ROOT


Ka disa gervishtje ne plastike ,jo ne ekran,, dhe butoni BACK nuk i punon,...


Ose nderrohet meGalaxy S4 + 70 euro nga ana ime .
Kontaktoni nepermjet whatsapp/viber :: 0695101398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim