Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005

Shitet nga: armando 08 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Fier
32 gb ne gjendje shume te mire me karikues fishe dhe kufje, cmimi 45000 leke shume pak i diskutueshem edhe mund te nderrohet me + ose - ne varesi te smartphone, mirepres oferta!!!
armando.nalla1987@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim