Samsumg galaxy s2

Shitet nga: Ilir 22 Sht 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Fier
Galaxy sII model amerikan . I zhbllokur dhe ne gjendje pune me te gjitha llojet e kartave . Ngjyr e bardh . Hap te gjitha aplikacionet si Whats app instagram facebook skype etj. Shoqerohet me karikuesin origjinal .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim