Samsumg galaxy s2 model amerikan

Shitet nga: Ilir 11 Sht 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK   180 000 LEK

Komuna: Fier
Tel eshte I zhbllokuar dhe punon me te gjitha kartat .
Ka te gjitha aplikacionet si vibber skype what's app Instagram facebook etj ...
Tel shoqerohet me karikuesin origjinal
Esht model American dhe ka formen e galaxy s3
Mund te Nderrohet me iPhone 4 ose 4s + difference lek nga Ana ime .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim