SAMSUNG GALAXY EXPRESS

Shitet nga: RENATO 12 Krr 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fier
SUPER OFERT ORIGJINALE

SHES SAMSUNG GALAXY EXPRESS

OSE E JAP NE KEMBIM TE IPHONE 5 - 5S + LEK VEC CELULARIN

OSE SAMSUNG = ME HTC ONE

PER CDO DETAJ TE CEL MUND TE SHIKONI KETO FAQE INTERNETI

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_express_i8730-5271.php

http://www.eprice.it/smartphone-SAMSUNG/d-4993958

ARSYEJA E SHITJE DOPIO DHURATE DHE I PAPERDORUR FRINGO I RI
AKOMA ME QESKAT ORIGJINALE

CMIMI 250 EURO
OSE 250 EURO + LEK = IPHONE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim