Lenovo s820

Shitet nga: xxxxx 07 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Fier
Telefoni eshte i ri ne kuti ..parametrat: kamera 13 dhe 2 mpx ,ram 1 gb ,rom 4 gb + 2 gb sd card,4.7 inch , full hd, version 4.4.2 kit kat ..Ju flm ..cmimi i padiskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim