Iphone 5 white 16 gb

Shitet nga: abc 21 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
super i mbajtur dhe ka disa muaj ne perdorim ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim