Iphone 4s

Shitet nga: genci 20 Gsh 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Fier
Tel eshte ne gjendje shume te mire . Nuk ka vend per kart sim sepse eshte model amerikan . Perdoret vetem per lojera , internet , music , etj
Telne kuti ka karikuesin origjinal .
Cmimi i diskutueshem !
Mund te kontaktoni dhe ne whats app ose viber : 0695753683
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim